Mmaverikk's homepage | Vladimír Smolka | Programátor Opava

"Life was like a box of chocolates.You never know what you're gonna get."

Forrest Gump

ID3 Tag Editor

ID3 Tag Editor je jednoduchý nástroj na správu hudebních ID3 tagů. Zobrazuje základní informace skryté v pozadí skladby (název skladby, interpret, album, rok, stopa, žánr, komentáře, interpret alba, autor hudby a název skladby). Umožňuje upravit obrázek alba a přehrát vybranou skladbu v rámci vestavěného přehrávače, což urychlí čas potřebný pro úpravu informací. Pokud tedy uživatel potřebuje danou skladbu přehrát, nemusí ji spouštět v externím přehrávači a může využít již zabudovaného Windows Media Playeru.

Dále pak program umí ze zadaných písní vytvořit playlist využitelný ve všech standardních přehrávačích. Daný playlist je ve formátu *.m3u. V programu je také možné upravit název skladby (fyzického souboru). Výhodou oproti jiným programům je jednoduchost a přehlednost. Neobsahuje přehršle funkcí, které uživatel nevyužije a jen brání v přehlednosti a jednoduchosti programu. Program není potřeba instalovat, stačí spustit program a hned upravovat své hudební kolekce.

Program podporuje základní zkratky známé z Windows a drag & drop (což je funkce, kdy stačí složku se skladbami přetáhnout nad program a pustit, obsah se již přímo vloží do programu).

ID3 Tag Editor Pokud se Vám program líbí, nezapomeňte ho prosím ohodnotit na stránce stahuj.cz
a můžete přidat i malou recenzi pro další uživatete.

Změny ve verzi 1.5:

  • Přidána podpora souborů wma a flac
  • Při označení více skladeb se zobrazí v padací liště údaje o vybraných skladbách pro rychlejší editování
  • Oprava drobných chyb


Ukázky programu:

ID3 Tag Editor ID3 Tag Editor ID3 Tag Editor ID3 Tag Editor ID3 Tag Editor

DOWNLOAD

Galerie

Graphic IT JokesNature

Kontakt

E-mail: v.smolka@outlook.cz
Telefon: +420 721 778 761
Facebook: /vsmolka